Nowy adres strony!
www.sawawisniewska.pl

Tel. kontaktowy 888 188 123
dekoratorkawnetrz@gazeta.pl

Witam Państwa. Chciałabym zaprezentować moje usługi w zakresie dekoratorstwa wnętrz. Jako absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych w Opolu i słuchaczka policealnej szkoły Projektowania i reklamy na kierunku Dekoracja wnętrz posiadam przygotowanie w tym kierunku.

Na blogu będę zamieszczać swoje projekty i ich realizacje, oraz moje prace rysunkowe i malarskie. Co jak mam nadzieję skłoni Państwa do skorzystania z moich usług. Zapraszam również do umieszczania komentarzy i przemyśleń.

Pozdrawiam i w razie jakichkolwiek pytań w zakresie dekoratorstwa, proszę o e-mail lub telefon.

Wszystkie zdjęcia, szkice oraz teksty na blogu są mojego autorstwa, i zabraniam kopiowania, rozpowszechniania oraz powielania fragmentów lub całości bez uzyskania pisemnej zgody.


Blog > Komentarze do wpisu
Mała łazienka z kominem


 

Głównymi kolorami łazienki jest biel i mahoniowy kolor drewna. Podłoga oraz części ścian jest wyłożone mahoniem. Dodatki są w kolorze czerwonym żeby trochę ożywić wnętrze. Płytki ceramiczne są tylko na ścianie, która tworzy kabinę prysznicową. Także tam jest zaznaczony pasek w kolorze mahoniowym z płytek. Biel scian optycznie powiększa pomieszczenie, pasek na ściane i podłoga z drewna mahoniowego nadają charakter.
Pralka znajduje się po prawej stronie drzwi. Jest ona mała ponieważ nie chciałam uzyskać efektu bardzo małego pomieszczenia, poprzez wstawianie tam klasycznej, dużej pralki. W ten sposób wygląda ona jak kontynuacja szafki, która stoi obok. Ubikacja jest schowana za kominem, ponieważ jest to imtymne miejsce. Umywalka w tym miejscu jest wyrurzniona. Cały układ mebli jest dynamiczny, dlatego łazienka nie powinna szybko nie znudzic.

 

 

 

 

 

 

 

czwartek, 24 maja 2007, dekoratorkawnetrz

Polecane wpisy

  • Nowy adres strony

    Szanowni Państwo, Postanowiłam zmienić adres strony, moje nowe prace oraz cała oferta znajduje się na nowej stronie www: www.sawawisniewska.pl Zapraszam!

  • Kwiaty z kolibrem

    Obraz przedstawia abstrakcję z motywami roślinnymi i kolibrem. Jest to obraz nowoczesny lecz stonowany charakterem. Elementy realistyczne nie do końca pozwalają

  • Kolorowa łazienka

    Witam Chcę przedstawić projekt łazienki. Łazienka jest mała i dominują w niej trzy kolory płytek ceramicznych (zielony, niebieski i pomarańczowy) z firmy Cersan